Znovu se můžete těšit do Mirakula

Za pár dní, 10. 9. 2016 nás čeká náš oblídený výlet do Mirakula, jelikož se park neustále rozšiřuje a stále přibývají nové atrakce je stále co prozkoumávat a na výlet mohou vyrazit i ti, co již v Mirakulu řádili. Všechny informace o parku získáte na www.mirakulum.cz a také na YouTube.com je možné zkouknout pár videí z parku, tady připojujeme odkaz na video s nejžhavější novinkou v parku.

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.