VÝLET DO MIRÁKULA 27.5.2017

Na děti čeká den plný her zábavy, dovádění, naučná stezka a spoustu dalších atrakcí, které jsou v parku k dispozici, od naší poslední návštěvy se park opět rozrostl o spoustu nových atrakcí, tak je na co se těšit.
Odjezd z Kolína v 8,30, návrat 17,30. po dohodě možno i Kutná Hora a Pardubice. Určeno pro děti od 4 let.
Cena výletu: 400KČ. V ceně výletu je doprava, vstupné do parku, oběd a úrazové pojištění.
Odborný dospělácký a zdravotnický dozor jako vždy v dostatečném počtu zajištěn.

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.