Vodní řádění v Kolíně

Vodní řádění je naše nejčastější pravidelná akce. Chodíme jednou za 14 dnů v čase od 16ti do 18ti, vždy v úterý, do Vodního světa v Kolíně. Děti si mohou společně hrát, navzájem se poznat a získat nové kamarády. Akce se zúčastňují i děti, které s námi jezdí pravidelně na více akcí. Hlavně je zde možnost pro děti i rodiče navázat s námi první kontakt a poznat tak skupinu vedoucích. Po takovém seznámení je pro děti mnohem jednodužší, zúčastnit se i celodenního výletu nebo delší pobytové akce. Vodního řádění se mohou zúčastnit aktivně i rodiče a je vhodná pro děti od 4 do 15ti. Začínáme 13. 9. 2016 a pokračujeme až do konce školního roku.

V ceně plavání je dvouhodinový vstup do bazénu, úrazové pojištění, na závěr svačinka a pití a odborný dospělácký a zdravotnický dozor jako vždy v dostatečném počtu. V případě zájmu o plavání a další informace nás neváhejte kontaktovat. Ve složce KE STAŽENÍ také naleznete přihlášku na Vodní řádění.

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.