POZOR! ZMĚNA NÁZVU

Vážení naši příznivci,

jelikož došlo ke změně zákona, která donutila všechna občanská sdružení přejít na strukturu spolku, museli jsme i my provést transformaci našeho sdružení na zapsaný spolek a jelikož je to věc, která se musí propsat i do názvu našeho sdružení, v letošním roce nás budete moct postupně nalézt již pod novým názvem zapsaného spolku a to konkrétně : ELVÍRA Z.S. Na akcích, organizaci a fungování naší Elvíry to nemá vliv a vše ostatní zůstane při starém, jen v adresách a hlavičkách našich dokumentů, se kterými se setkáváte naleznete náš nový název.

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.