POSLEDNÍ PŘÍPRAVY NA TÁBOR

Už za 18 dnů nás čeká první sraz v Kolíně u autobusu. Vrcholné přípravy na tábor jsou v plném proudu nejen u nás, ale věříme že i u dětí. Doufáme, že rodičům a dětem nepůsobí velký oříšek letošní téma na karnevalovou masku, kterou si děti tvoří společně s rodiči. Tady přidáváme malou inspiraci poud nevíte, vzpomeňte si co jste kdy viděli v popelnici, například banánovou slupku, papírovou krabici, skleněnou lahev, plechovku, staré rozbité hračky a spoustu spoustu dalších věcí. A pak samožřejmě největší inspirací by mohli být ti, co se o ten odpad k recyklaci starají . Na našich karnevalových maskách už se také pracuje.

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.