Vedoucí – Martina Hukalová

Funkce na táboře: oddílový vedoucí
Místo mého bytí: Kolín
Rok narození: 1973                                                                                                                                                              Vzdělání: gymnázium                                                                                                                                                    Zaměstnání: Ingersoll Rand Kolín                                                                                                                                        Koníčky: tvoření, sport, knížky, filmy
Znamení: štír
Nejoblíbenější jídlo: rybí polévka
Nejoblíbenější film: Perfect Days – i ženy mají své dny a Nedotknutelní                                                                     Nejoblíbenější kniha: těžko vybrat jednu – z těch vážnějších třeba Světlo mezi oceány a pak mám srdcovky, které mě vždycky rozveselí jako třeba Saturnin nebo Tři muži ve člunu
Nejoblibenější aktivita: lenošení, protože na to zbyde čas málokdy                                                                             Oblíbené motto: Co mě nezabije, to mě posílí.
Proč jezdím na tábor: přála bych si, aby děti zažily takové tábory jako já v dětství a také aby poznaly, že čas se dá trávit i jinak než u počítače

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.