Vedoucí – Klára Novotná

14329983_1202416129781251_9030424480588523987_n
Místo mého bytí: Kladruby nad Labem
Rok narození: 1982
Vzdělání a kurzy: střední škola,obor číšník,dva roky jsem vedla kroužek pohybových her na ZŠ
Zaměstnání: Rodičovská ,,dovolená“
Koníčky: Výlety,pokusy o výrobu čehokoliv, co si moje děti vymyslí, čtení a starost o MLK
Znamení: Štír
Nejoblíbenější jídlo: Hovězí steak
Nejoblíbenější film: Na samotě u lesa
Nejoblíbenější kniha: Malý princ
Nejoblibenější aktivita: Natáhnout se u řeky do trávy a relaxovat :-)
Oblíbené motto: Učit se znamená objevovat to, co už víš. Konat znamená demonstrovat, že to víš. Učit druhé znamená připomínat jim, že to vědí stejně dobře jako ty. Všichni jste zároveň žáci, praktikanti a učitelé.
Proč jezdím na tábor: Protože od malička miluji tábory a baví mě to

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.