Vedoucí – Julie Dostálová

558405_3645916085534_434410308_n

Místo mého bytí: V podzámčí u zámku Kačina
Rok narození: 1982
Vzdělání: Všeobecné s maturitou, prozatím nedokončený VŠ ( hlavní kurzy- zdravotník zotavovacích akcí, kurz hlavního vedoucího, výtvarný asistent, školený aktivní pěstoun)
Zaměstnání: máma 3letého Samíka na plný úvazek a pak tak trochu máma na druhý plný úvazek té naší Elvíry
Koníčky: rodina a děti, zvířáta, tvoření, odpočinek a pak celoživotní vzdělávání, prošla jsem několika desítkami různých školení počínaje mým hlavním oborem, kterým bylo chovatelství a akvaristika přes kurzy osobnosti až po odborné certifikované kurzy v oblasti náhradní rodinné péče, mimoškolní pedagogiky a volnočasových aktivit
Znamení: Štír jako Brno
Nejoblíbenější jídlo: Pořádný kus masa a k tomu zelenina!!!
Nejoblíbenější film: Dvě tváře lásky a Smím prosit
Nejoblíbenější kniha: …těch je moooc, ale z těch posledních Poutník Melmoth od Charlese Roberta Maturina
Nejoblibenější aktivita: Dlouhý a ničím nerušený spánek….nejoblíbenější aktivita, leč velmi vzácná.
Oblíbené motto: Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří…kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě…aneb všechno brát s humorem, protože kdo se směje naposled, ten má dlouhé vedení
Proč jezdím na tábor: Jako dítě jsem absolvovala tábor pomalu každý rok. Prostředí táborových aktivit a zážitků byly má největší dětská láska a jsem ráda, že můžu svojí radost načerpanou za ta léta předávat dál.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.