! ! ! NADPŘIROZENÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY ! ! !

Zveme Vaše děti a děti Vašich známých na další ročník našeho podzimního tábora, který se koná v době podzimních prázdnin od 26. 10 do 30. 10. 2016. Děti budou ubytované na chatě Jitřenka ve Zdobnici v Orlických horách.
Téma letošního podzimního tábora jsou Strašidelné hrátky.
Celý tábor bude protkán vtipnou zábavou ve stylu strašidel, skřítků, víl a příšerek. Děti si vyzkouší množství nejrůznějších aktivit, například pečení strašidelných dobrůtek, výrobu tématických dekorací, čeká je karnevalová párty veselých strašidel. Vyzkouší si například, jak těžké je pro čarodějnici uvařit lektvar, jak těžkou práci mají čertíci s nošením dříví pod kotle, jak těžko se vílám shání na podzim kvítí do věnečků a spoustu dalších aktivity pro malé i velké od 5ti do 15ti let. Zajímavého programu se nemusí bát ani nejmenší děti, a velcí se nebudou nudit. Zkusíme se vžít do rolí oblíbených dětských postav, jakými jsou třeba kouzelník Harry Potter, Malá čarodějka, nebo uspávací skřítek Kanafásek a největší sranda bude, až se ti všichni sejdou pod jednou střechou. Pro děti je tradičně připraven program jak uvnitř, tak i venku na zdravém a čerstvém horském vzduchu.
Na tábor pojedeme vlastním autobusem, nástupní Místa jsou Kolín, Kutná Hora, Pardubice.

Cena tábora je 1800 Kč. V ceně je doprava, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál na program a úrazové pojištění.

Kapacita tábora je 35 dětí, tak v případě zájmu s přihláškou neváhejte, ať máte jistotu, že se vejdete.

V případě dotazů a žádostí o přihlášky nás neváhejte kontaktovat.

Vaše Elvíra

Mohlo by se Vám také líbit:

1 Response

  1. Elvira napsal:

    Zájem o podzimní tábor je neobvykle veliký a už je naplněno 80% kapacity, kdo máte zájem neváhejte a pište si o přihlášky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.