Letní tábor

 

Několik velmi horkých dní posledních týdnů, napovídá, že se blíží jedno z nejoblíbenějších období roku, především pro ty školou povinné, a tím jsou prázdniny. Mnozí z vás odletí k moři, odjedou k babičce, tetě či strýčkovi…. Ale spousta vás pojede s námi na letní tábor do Orlických hor na chatu Radost.

Takže podávám referát o stavu příprav. Už jsme pomalu  v plné polní, přípravy programu, her  a zábavy se chýlí ke konci. Stejně jako mi finišujeme s přípravami i na Radosti se chystají na náš příjezd.

Nezapomeňte potřebné doklady a dokumenty potřebné k odjezdu a hlavně dobrou náladu.

Tak, už se na vás těšíme, zanechte chmury doma v šuplíku a přijeďte si s námi užít 10 báječných dní.

Vaše Elvíra

Malá ochutnávka :-)

Také trochu agendy je třeba, přidávám několik informací které by se vám mohli hodit, pokud třeba jedete poprvé na tábor. A nezbytností jsou vyplněné dokumenty, které nám předáte u odjezdu.

informace k táboru

prohlášení rodičů

lékařské potvrzení

Mohlo by se Vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.