! ! ! HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DOBROVOLNÍKY ! ! !

Pracujete rádi s dětmi? Chtěli by jste svůj volný čas trávit smysluplnně a ve prospěch dobré věci? Dejte nám o sobě vědět a připojte se k našemu týmu!

Hledáme do našeho kolektivu nové kolegy, kteří by rádi pracovali s dětmi, uvítáme jak nováčky tak i zkušené matadory, kteří vědí co všechno práce s dětmi obnáší. Věnujeme se volnočasovým aktivitám pro děti z různých prostředí a s různým omezením. Rádi mezi sebou uvítáme i někoho, kdo by rád pomáhal v pozadí na přípravě akcí pro děti a na jejich zajištění. Spolupráce a praxe s námi je vhodná i pro studenty pedagogických, psychologických a sociálních oborů. V případě zájmu o spolupráci nebo jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Uvítáme mezi námi každého, kdo bude sdílet nadšení pro stejnou věc!

Mohlo by se Vám také líbit:

1 Response

  1. Elvira napsal:

    Stále hledáme dobrovolníky, tak se nebojte ozvat! :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení. Příští návštěva stránek tak může být snazší a produktivnější. Soubory cookie jsou důležité. Bez nich by procházení webu bylo mnohem složitější.

Zavřít.